Ruhsat kabı siparişlerinizde;

  • Siparişiniz 1000 Adet’te 7-10  İş Günü İçerisinde Teslim Edilmektedir.
  • Siparişiniz 3000 Adet’te 10-15 İş Günü İçerisinde Teslim Edilmektedir.
  • Siparişiniz 5000 Adet’te 15-20 İş Günü İçerisinde Teslim Edilmektedir.

Kesin Siparişlerinizde Siparişinizin Grafik Tasarımı Yapılmaktadır.Grafik Tasarım Onay Aşamasından Sonra Size Vereceğimiz Banka Hesap Numaralarımıza Ödemenin Tamamı veya %50 Kaporasını, Anlaşmaya Göre 60 Günlük Vadeli Çek Yolladığınız Takdirde Üretim Süreci Başlar. Geri Kalan Bakiye Siparişiniz Kargoya Verilmeden 1 Gün Önce Tahsil Edilmektedir.

Ruhsat kabı siparişlerinizde güvenilir ve hızlı çalışan bir firma olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ürünlerimiz 1.kalite deri veya pvc ürünlerinden üretilmekte olup her firmaya özel ruhsat kabı, ruhsat kılıfı veya pasaport kabı benzeri ürünleri üretebilmekteyiz. Ruhsat kabı siparişlerinizi sitemiz üzerinden form doldurarak, telefonla bizi arayarak veya e-mail üzerinden bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Ruhsat kabı ürünlerimizin teslim süreleri yukarıda yazmaktadır. Firmanıza özel üreteceğim ruhsat kabı çeşitleriniz de firmanız için özel tasarım yapabilmekteyiz.

Ruhsat kabı için hizmet verdiğimiz illerden bazıları şöyledir; İstanbul ruhsat kabı, Adana ruhsat kabı, Aksaray ruhsat kabı, Antalya ruhsat kabı, Akdeniz ruhsat kabı, Amasya Ruhsat kabı, Ardahan ruhsat kabı, Balıkesir ruhsat kabı, Bursa ruhsat kabı, Bilecik ruhsat kabı, Bartın ruhsat kabı, Çanakkale ruhsat kabı, zonguldak ruhsat kabı vb. Türkiye’nin 81 iline ürün göndermekteyiz.

Sadece Türkiye’ye değil dünyanın dört bir tarafına ruhsat kabı siparişi göndermekteyiz.

Ruhsat kabı siparişlerinizde, ürünlerimizi iyi incelemeli ve firmanıza en uygun en kaliteli ruhsat kabını seçmelisiniz. Ruhsat kabı ürünlerimizde, ürünlerimiz farklı kategorilere ayrılmaktadır. Örneğin, baskılı ruhsat kabı veya suni deri ruhsat kabı çeşitlerden oluşturmaktadır. Bu kategorileri göz önünde bulundurarak sadece ekonomik olmasını göz önünde bulundurmayarak doğru ürün seçerek müşterilerinize daha profesyonel şekilde hitap etmelisiniz.

ruhsat kabı ruhsat kılıfı ruhsat kılıfı