Ruhsat Kabı Üretilirken Nelere Dikkat Edilmelidir ?
Ruhsat kabı, pasaport kılıfı, av teskeresi kılıfı, aile cüzdanı kılıfı, vb. gibi ürünler üretilirken dikkat edilmesi gereken en hassas konu şüphesiz ki kaliteli malzeme ve ince işçiliktir. Kaliteli malzeme kullanmak ürünün ömrünün ve dayanıklılığının artmasına olumlu yönde etki eder.

Kaliteli malzemeye en uygun ince işçilik yapılarak ürünün kalite olması sağlanır.
Ruhsat kabı; hakiki deri ruhsat kabı ve lüx suni deri ruhsat kabı olarak iki çeşit malzemeden oluşur ve isteğiniz üzerine seçilen malzemenin üzerinden çalışma yapılır. Ürün kalitesi TSE güvencesi altındadır.

Üretilirken kullanılan derinin zarar görmemesi için son derece titiz bir çalışma ortamında ince işçilikle kusursuz bir çalışma alanı yaratılır.
İsteğinize göre hakiki deri yada lüks suni deri malzemeden üretilen pasaport kılıfı, ruhsat kabı, aile cüzdanı kılıfı, av teskeresi kılıfı, vb. gibi ürünler üzerine çeşitli baskı teknikleri uygulanarak firmanızın reklamınıda yapmanızda yardımcı olur. Bu baskı teknikleri;

  • Standart Baskılı Ruhsat Kabı
  • Standart Kabartmalı Ruhsat Kabı
  • Desenli Baskılı Ruhsat Kabı
  • Desenli Kabartmalı Ruhsat Kabı
  • Pvc Ofset Baskılı Ruhsat Kabı
  • Çıtçıtlı Ruhsat Kabı

şeklinde olup, üzerine kullandığınız malzemeye en uygun ve zarar vermeyecek şekilde basılarak ürün kalitesinden asla ödün vermez.
Ruhsat Kabı, tasarımı hazırlanıp sipariş verildikten sonra hemen işe başlanır. Kullanılan malzeme ve baskı türü seçilir. Ürünler en ince ayrıntısına kadar milimetrik olarak kesilerek hazırlanır.

Üretim tamamlanır. Maksimum 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir ve elinize ulaştırılmak üzere yola çıkar. Ürünlerin kalitesi gözle görülür şekilde olduğu için sizi ve sizin müşterilerinizi fazlasıyla tatmin edecektir. Müşteri memnuniyeti size geri dönüş sağlayacaktır. Siz değerli müşterilerimizin yüzü güldüğü zaman bizde bu mutlulukta pay sahibi olduğumuz için gurur duyarız. Siz müşterilerimizin mutluluğu demek bizim mutluluğumuz demektir.
Sizde ürün görselleri altındaki stok koduyla ürünlerimizi inceleyip www.ruhsatkabi.com adresinden sipariş verebilir yada 0 (212) 462 70 85 numaraları telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.